Družina

Vítáme Vás na stránkách školní družiny. Chceme Vás zde informovat o provozu a zájmových aktivitách školní družiny. V odpoledních hodinách chceme zajistit Vašim dětem výchovnou a všestrannou zájmovou činnost.

Ježek Ježura - představení divadélka Kašpárek

V úterý 16. října jsme navštívili pohádkové představení o trampotách malého ježka. Všichni jsme se pobavili, něco nového naučili a nakonec i zatančili.

Úhrada čipů

Příkaz ředitelky č. 1/2018 - Úhrada čipů ve školní jídelně. Každý žák nebo zaměstnanec, přihlášený ke stravování ve školní jídelně, je povinen zakoupit si bezkontaktní čip, který lze využívat po celou dobu školní docházky, resp. po celou dobu stravování.

29.08.2018
Zahájení školního roku 2018/19

Vážení rodiče, základní informace o provozu družiny naleznete v sekci Informace pro rodiče. Přejeme úspěšný start.

27.08.2018

Návštěva dětí z MŠ U Pramene v 6. oddělení ŠD

Návštěva byla uskutečněna v rámci propojení předškolního a školního vzdělávání. Děti si zacvičily v malé tělocvičně a na novém venkovním hřišti školní zahrady.

Retrohrátky

V týdnu od 5. června navštívila tři oddělení výstavu sbírky panenek a hraček z 60. až 80. let dvacátého století. Pohled do nedávné minulosti byl pro děti okouzlující.

12.06.2018
Informace pro rodiče budoucích prvňáčků

Informace o způsobu přihlášení žáka do školní družiny a přihlášku naleznete v oddělení DRUŽINA > INFORMACE PRO RODIČE