• Konzultace v době omezení prezenční výuky

• Vážení a milí rodiče a žáci,

stejně jako na jaře je možné se se mnou spojit telefonicky, přes skype, WhatsApp, Jitsi atp. i v tomto období. Pokud byste měli zájem o osobní konzultaci, tak ty mohou probíhat i v současnosti za zvýšených hygienických podmínek. Můžete mě kontaktovat na tel.: 602 386 623 nebo mailu: tenkl@zspohurecka.cz.

• Služby školního psychologa v době přerušení prezenční výuky

• Dobrý den Vážení rodiče a milí žáci,

vzhledem k nemožnosti osobních konzultací ve škole nabízím rodičům žáků naší školy a samozřejmě všem žákům školy možnost konzultovat prostřednictvím telefonu a mailu.

tenkl@zspohurecka.cz    tel.:  602 386 623

Můžete zavolat, můžete napsat sms či mail nebo jen prozvonit. Pokud to nezvednu, zavolám Vám zpět.

Pokud byste rádi hovořili z očí do očí (z kamery do kamery), můžeme se spojit po předchozí domluvě přes Skype, WhatsApp a další. Nejprve prosím zavolejte a domluvíme se na čase konzultace a technologii, která Vám bude vyhovovat.

Současná situace je výzvou pro naše fyzické zdraví ale také pro naši psychiku. Nebojte se proto na mě obrátit s čímkoliv, co Vás trápí, ale i třeba s tím, jak situaci zvládáte. Možná, že jste chtěli něco probrat s psychologem, ale doposud nebyl čas. Jsem pro Vás k dispozici.

Všechny konzultace jsou bezplatné a důvěrné.

Můžete také sledovat Edupage naší školy, kde mám v plánu zveřejňovat typy na to, „jak se doma nezbláznit“.

S pozdravem a přáním pevného zdraví

Mgr. Tomáš Tenkl

• Školní psycholog

• Mgr. Tomáš Tenkl