Družina

Vítáme Vás na stránkách školní družiny. Chceme Vás zde informovat o provozu a zájmových aktivitách naší školní družiny. Našim cílem je, aby děti chodily do družiny rády, rozvíjely své schopnosti i dovednosti.

Co plánujeme v lednu: VESELÁ SVAČINKA – zdravé stravování – 6. odd. OBLÍBENÁ POHÁDKA – 6. odd. PANÍ ZIMA – sněhové hrátky – 7. odd. POHÁDKOVÁ PIŠKVORKIÁDA – 1. odd. TURNAJ VE FOTBÁLKU -  4. odd. SNĚHOVÉ STAVBY - 4. odd. TUČNŇÁCI A LEDNÍ MEDVĚDI –  koláže z talířků - 4. odd. ZDRAVÁ SVAČINKA – 1., 5. odd. PRVNÍ POMOC – 5. odd. ZDRAVĚ PROSTŘENO – zeleninový toast – 8. odd. MALÝ KUTIL – výroba krmítek 3. odd. BESEDA SE ZANĚSTNANCI – profese, 2. odd. MAPA SVĚTA – seznámení se světadílem, 3. odd.

Vánoční prázdniny a ředitelské volno 3. a 4. ledna

Provoz školní družiny je uzavřen z důvodu nedostatečného počtu přihlášených žáků (1).

Přejeme krásné prožití vánočních svátků!

18.12.2018

PODĚKOVÁNÍ

Milé maminky a tatínkové, všem moc děkujeme za pomoc při výrobě dárků a věcí na prodejní „Charitativní vánoční odpoledne pro Fanouška“ a pomoc při jeho organizaci!!!

17.12.2018
Říjen - konečně fouká

Drakiáda nás baví. Na naší školní zahradě je dostatek prostoru pro pouštění draků. A tak stačí, když zafouká.

Ježek Ježura - představení divadélka Kašpárek

V úterý 16. října jsme navštívili pohádkové představení o trampotách malého ježka. Všichni jsme se pobavili, něco nového naučili a nakonec i zatančili.

Úhrada čipů

Příkaz ředitelky č. 1/2018 - Úhrada čipů ve školní jídelně. Každý žák nebo zaměstnanec, přihlášený ke stravování ve školní jídelně, je povinen zakoupit si bezkontaktní čip, který lze využívat po celou dobu školní docházky, resp. po celou dobu stravování.

29.08.2018
Zahájení školního roku 2018/19

Vážení rodiče, základní informace o provozu družiny naleznete v sekci Informace pro rodiče. Přejeme úspěšný start.

27.08.2018