Družina

Vítáme Vás na stránkách školní družiny. Chceme Vás zde informovat o provozu a zájmových aktivitách naší školní družiny. Našim cílem je, aby děti chodily do družiny rády, rozvíjely své schopnosti i dovednosti.

VÁŽENÍ RODIČE!

INFORMACE O PŘIJÍMÁNÍ ŽÁKŮ BUDOUCÍCH 1. TŘÍD DO ŠKOLNÍ DRUŽINY NAJDETE V INFORMACÍCH PRO RODIČE

Provoz ŠD: od 6:00 d majío 7:45 hod. je provoz v přízemí III. pavilonu v oddělení č. 3. Pevná linka do 3. odd. - 387 011 827. Od 6:45 hod. je otevřeno také 1. odd. za malou tělocvičnou, kde budou žáci 3. tříd. Pevná linka do 1. odd. - 387 011 825. Od 11:40 hod. do 16:00 hod. jsou v provozu všechna oddělení ŠD. Ta oddělení, která mají provoz zkrácený, se slučují s ostatními. Jmenný seznam žáků i s časovým harmonogramem, kde se Vaše dítě v určitou dobu nachází, najdete v hale III. pavilonu na vývěsce. Po 16. hodině se převádějí žáci ze všech ostatních oddělení do 3. odd., kde je provoz do 17:15 hod. Vyzvedávání žáků: ihned po vyučování nebo po obědě cca do 13 :30 hod. Do 14:30 hod. má družina svůj program, proto prosíme o nenarušování programu vyzvedáváním dítěte.

Co plánujeme v březnu: STROM PLNÝ JARA a ZVÍŘATA A MY – 6. odd. MŮJ ČTYŘNOHÝ PŘÍTEL – staráme se o zvířátka, celoměsíční projekt 7. odd. MĚSÍC KNIHY – společná kniha – 4. 5. odd. Moje oblíbená knížka – 8. odd. ZDRAVĚ PROSTŘENO a JARNÍ KVĚTINY – 4. odd. JARO UŽ JE TU -5. odd. KNIHA  - pohádkový přítel 3. odd. BESEDA S RODIČI O CESTOVÁNÍ – 2. odd. JARNÍ DEN – přivítání jara soutěžemi, kresbami a výzdobou pavilonu – 1. odd.

Jarní týden v družině

V týdenním projektu jsme přivítali jaro jak se patří. Ve všech odděleních jsme tvořili, hráli hry, soutěžili, povídali,... vše se točilo kolem krásného jarního období. Celý týden jsme završili soutěžní hrou s ukrytým pokladem či odměnami.

Návštěva Selského dvora Zemědělské fakulty Jihočeské univerzity

Ve středu 20.3.  děti 2. a 6. oddělení navštívily Selský dvůr Zemědělské fakulty Jihočeské univerzity.  Nadšení a radost ze živých zvířátek a jejich čerstvě narozených mláďat byla veliká.

Pyžámkové bály

Ve dnech 26. až 28. února jsme pro naše děti připravili tři pyžámkové bály. Děti tančily, soutěžily i odpočívaly. Užili jsme si spoustu legrace a na závěr nás čekala bohatá tombola.

04.03.2019
Zimní tvoření naší družiny

Co se našim dětem povedlo. Za každé oddělení to nejhezčí.

03.02.2019

Pololetní a jarní prázdniny 1. až 8. února

Provoz školní družiny je uzavřen z důvodu nedostatečného počtu přihlášených žáků (1).

Přejeme dětem krásné prožití jarních prázdnin!

30.01.2019

VÁNOČNÍ TRH A PODĚKOVÁNÍ

Milé maminky a tatínkové, všem moc děkujeme za pomoc při výrobě dárků a věcí na prodejní „Charitativní vánoční odpoledne pro Fanouška“ a pomoc při jeho organizaci!!!

17.12.2018

• 24. 06.

Edukativní a zážitkový program s kozami

V pondělí 24. června nás na školní zahradě v odpoledních hodinách seznámí pan Lavický s klasickým českým zvířetem.