Družina

Vítáme Vás na stránkách školní družiny. Chceme Vás zde informovat o provozu a zájmových aktivitách naší školní družiny. Našim cílem je, aby děti chodily do družiny rády, rozvíjely své schopnosti i dovednosti.

Co plánujeme v prosinci: 13. 12. VÁNOČNÍ ODPOLEDNE PRO FANOUŠKA – 2. a 6. odd. TĚŠÍME SE NA MIKULÁŠE A VÝTVARNÁ VÁNOČNÍ DÍLNA – 6. odd. TĚŠÍME SE NA JEŽÍŠKA – vánoční kořeníčko – 7. odd. ČERTÍ REJ – nácvik čertích tanečků – 7. odd. ZDOBENÍ PERNÍČKŮ – 1., 4. odd. ČERTÍKA SE NEBOJÍME – 4. odd. STAROČESKÝ VRKOČ – vánoční zvyky - 5. odd. VÁNOČNÍ DISKOTÉKA – 8. odd. VÁNOČNÍ POSEZENÍ – všechna odd. VÁNOČNÍZVONĚNÍ – výroba zvonků 3. odd.

Říjen - konečně fouká

Drakiáda nás baví. Na naší školní zahradě je dostatek prostoru pro pouštění draků. A tak stačí, když zafouká.

Podzimní prázdniny

Provoz školní družiny je 29. a 30. října uzavřen.

Ježek Ježura - představení divadélka Kašpárek

V úterý 16. října jsme navštívili pohádkové představení o trampotách malého ježka. Všichni jsme se pobavili, něco nového naučili a nakonec i zatančili.

Úhrada čipů

Příkaz ředitelky č. 1/2018 - Úhrada čipů ve školní jídelně. Každý žák nebo zaměstnanec, přihlášený ke stravování ve školní jídelně, je povinen zakoupit si bezkontaktní čip, který lze využívat po celou dobu školní docházky, resp. po celou dobu stravování.

29.08.2018
Zahájení školního roku 2018/19

Vážení rodiče, základní informace o provozu družiny naleznete v sekci Informace pro rodiče. Přejeme úspěšný start.

27.08.2018

Návštěva dětí z MŠ U Pramene v 6. oddělení ŠD

Návštěva byla uskutečněna v rámci propojení předškolního a školního vzdělávání. Děti si zacvičily v malé tělocvičně a na novém venkovním hřišti školní zahrady.

• 03. 01.

Ředitelské volno