Cambridgeské zkoušky 2020

(schůzka pro rodiče zájemců je dne 11.12. 2019 od 16:45 hod v učebně naproti vrátnici)

Cambridgeské zkoušky 2020
Mezinárodní zkoušky z anglického jazyka pro děti (YLE – Young Learners of English), které organizuje Britské centrum, budou na naší škole ve školním roce 2019/20 skládat žáci 4. - 9. tříd ve třech úrovních (Starters, Movers, Flyers).

STARTES - úroveň Pre A1, určena pro žáky 4. - 5. tříd
MOVERS - úroveň A1, určena pro žáky 5. - 7. tříd
FLYERS - úroveň A2, určena pro žáky 7. - 9. tříd

Cena zkoušky je ve všech úrovních 1650,- Kč.

Termín zkoušek bude stanoven po dohodě s Britským centrem na přelomu května a června 2020. Zkoušky se konají v prostorách Britského centra v Českých Budějovicích, zkoušejícími jsou certifikovaní lektoři a rodilí mluvčí.
Certifikáty budou dětem slavnostně předány na Britském centru za přítomnosti rodičů v září 2020.

Příprava bude probíhat od poloviny února (po jarních prázdninách) do konce května. Děti bude připravovat Mgr. Binterová a Mgr. Urbanová.
V lednu 2020 se žáci závazně přihlásí a zaplatí přípravu na zkoušky (50,- Kč za jednu vyučovací hodinu - 45 min + učebnice, cena 276,- Kč). Předpokládaný počet hodin – 14, cena učebnice je platná v listopadu 2019.
Termín, kdy bude příprava probíhat, bude uveden na přihlášce.
Do poloviny března žáci zaplatí poplatek za zkoušku.

Případné dotazy zodpovíme na informační schůzce nebo prostřednictvím e-mailu.

Mgr. Marie Binterová, binterova@zspohurecka.cz

info: www.britskecentrum.cz