McDonald´s Cup - Okresní kolo

Okresní kolo fotbalového turnaje McDonald´s Cup a postup do Písku na Krajské finále...

McDonald´s Cup - Okresní kolo

Minulý týden se ve čtvrtek a v pátek konalo na fotbalovém hřišti vedle Kauflandu v Č. Budějovicích Okresní kolo fotbalového turnaje McDonald´s Cup. Naše škola se zúčastnila tohoto turnaje v obou věkových kategoriích.

            Mladší žáci ve čtvrtek hravě prošli základní skupinou a postoupili do semifinále. V něm narazili na ZŠ Grünwaldova, kterou porazili 2:0. Ve finále bohužel chybělo trošku štěstí. Jediným gólem kluci prohráli 1:0 se ZŠ Nerudova. Z 16 týmů tak obsadili krásné druhé místo. Děkujeme a blahopřejeme.

            V pátek o postup do krajského finále bojovali starší žáci. I ti prošli skupinou bez jediné prohry. V semifinále remizovali se ZŠ Kubatova 1:1 a o postupujícím do finále rozhodovaly až penalty. V nich naše škola byla úspěšnější a postoupila do finále, v něž narazila na ZŠ L. Kuby. I zde výsledek skončil nerozhodně, tentokrát 0:0 a penalty přišly na řadu i v tomto případě. Naši kluci   v nich zachovali klid a rozvahu a v šesté sérii rozhodli o svém vítězství a zároveň o postupu do Krajského finále, které se koná 18. května v Písku. Všem moc děkujeme za reprezentaci školy a věříme, že i v Písku se podaří krásný výsledek. Budeme držet palce.

 

Fotogalerie

stažený soubor.jpg

stažený soubor (7).jpg

stažený soubor (6).jpg

stažený soubor (5).jpg

stažený soubor (4).jpg

stažený soubor (3).jpg

stažený soubor (2).jpg

Mekáč3.jpg

Mekáč2.jpg

Mekáč1.jpg

10. 5. 2018