Nový informační systém školy

Vážení rodiče, vážení žáci,

Naše škola od nového školního roku přechází na školní informační systém ASC Edupage. Tímto bude nahrazen nepříliš funkční systém Skolaonline. Na Edupage se dostanete těmito způsoby:

• Proklikem přes webové stránky školy (úvodní stránka –> na horní liště –> Edupage
  • Přímým odkazem https://zspohurecka.edupage.org
  • Mobilní aplikací Edupage (dostupné pro telefony a tablety s OS Android a iOS na obchodech příslušných platforem)

Přihlašovací údaje rodičů budou distribuovány v průběhu první poloviny měsíce září po zkontrolování platnosti vaší e-mailové adresy. O jejich distribuci budete informováni samotným emailem do vaší schránky, kde budou i přihlašovací instrukce.

Přihlašovací údaje žáků obdrží žáci školy na začátku školního roku.

Věříme, že budete s novým systémem spokojeni a budete ho rádi využívat. Na stránkách školy rovněž časem zveřejníme návody pro obsluhu Edupage.

V případě, že byste měli jakýkoliv dotaz se obraťte na ulrich(at)zspohurecka.cz

5. 9. 2019