Pedagogická fakulta má dobrovolníky

Studenti Pedagogické fakulty JU jsou připraveni pomoct s hlídáním dětí, doučováním, úkoly, zajištěním nákupu atp. Máme vytvořenou databázi, kam se naši studenti hlásí, vše je tedy koordinované a zaštiťované naší fakultou. Jedná se především o studenty z jižních Čech, ale i jiných krajů ČR.
V případě jakékoliv „poptávky“ prosím pište na e-mail: rmarkova@pf.jcu.cz a my vás odkážeme na příslušné studenty.

Oblasti pomoci jsou následující:
  • doučování a pomoc s úkoly
  • hlídání dětí zaměstnanců (především v pomocných profesích), kteří nemají možnost jiným způsobem zabezpečit své děti, které v současné době mimořádných opatření nenavštěvují školu

tato výzva na fakultním Facebooku

21. 3. 2020