• Redakce Pohůrecká - školní časopis

• Redakce Pohůrecká přivezla další diplom

Čestné uznání v jihočeské soutěži školních časopisů znamená další úspěch naší redakce. V konkurenci 32 školních časopisů z celého kraje nakonec odborná porota ocenila zejména příspěvky Alžběty Moravcové ze 7.C. Jsou to rozhovory s pamětníky, kteří na naši školu chodili v době v prvních letech její existence, tedy před téměř šedesíáti lety. Tyto rozhovory, které vznikly u příležitosti dne otevřených dveří, najdete v šestém čísle.

Redakce Pohůrecká:

Školní časopis Redakce Pohůrecká v nové záložce.

Na základě stále častějších dotazů jsme pro školní časopis Redakce Pohůrecká vytvořili novou záložku. Teď už vám žádné číslo neunikne.

A pokud se vám do ruky nedostala aktuální čísla tohoto školního roku, můžete si je prolistovat právě teď.

Zejména naše páté číslo bylo beznadějně rozebrané už v den svého vydání. Naše redaktorky je totiž rozdávaly na dni otevřených dveří. A hned v šestém čísle najdete rozhovory s pamětníky, kteří na naši školu chodili v prvních letech její existence.