• Příměstský tábor v ŠD - léto 2021

• pod vedením vychovatelek Markéty Cirhanové a Simony Bednaříkové.

Fotogalerii najdete zde.

• Táta a Máma v ŠD 8. 10.

• ŠD8. 10. k nám zavítalo divadélko Máma a Táta s představením Dlouhý, Široký a Bystrozraký. Protože představení uvnitř budovy nebyla dovolená, připravili jsme si hlediště na školní zahradě. Počasí nám přálo a tak jsme si s malými dřevěnými herci zazpívali i zatancovali. Představení bylo hodně legrační, takže smíchu bylo až až.

Fotogalerie zde:

• Čarodějnické dovádění 28. 4.  v ŠD

• Po znovuotevření naší školy jsme si s dětmi užili kouzla a čarování. Na naší zahradě se tento den vyskytlo kolem stovky čarodějů, čarodejnic a víl z prvních a části druhých tříd. Celkem 12 stanovišť nabízelo kouzlení, výrobu lektvarů, lítání na koštěti, překonávání překážek apod. Podívejte se s námi ...

• Čarodějnické dovádění 4. 5. v ŠD

• V tento den se opět čarovalo. Jen kouzelníci a čarodějky byli z druhých a třetích tříd.

• Seznam galerií

zatím žádné údaje