• Mgr. Vratislav ULRICH

   • Mgr. Vratislav ULRICH
    zástupce ředitele pro věci technické a pedagogické

    Zástupce ředitele pro věci technické a pedagogické je klíčovou postavou na každé škole. Následující seznam představuje základní náhled pracovní náplně:

    1. Zajištění technického vybavení: Zástupce ředitele pro věci technické a pedagogické zajišťuje, aby škola měla dostatečné množství počítačů, projektových zařízení, tiskáren a dalšího technického vybavení. A také zajistit, aby všechno vybavení bylo v dobrém stavu a bylo pravidelně aktualizováno.

    2. Podpora výuky: Zástupce ředitele pro věci technické a pedagogické pomáhá učitelům s výukou a vytvářet nové vzdělávací programy. Pomáhá s organizací školních akcí a vytváří plány pro zlepšení vzdělávacího procesu.

    3. Zajištění bezpečnosti: Zástupce ředitele pro věci technické a pedagogické zajišťujet, aby škola byla bezpečná pro studenty i zaměstnance. Také zajišťuje, aby škola měla plán na případ krizové situace.

    4. Administrativní práce: Zástupce ředitele pro věci technické a pedagogické pomáhá s administrativní prací, jako je například vedení záznamů o studentech a zaměstnancích, plánování rozpočtu a podobně.

    5. Komunikace s rodiči: Zástupce ředitele pro věci technické a pedagogické komunikuje s rodiči a odpovídá na jejich dotazy a obavy. Má také pomáhat s organizací rodičovských schůzek a dalších školních akcí.

    6. Vedení týmu: Zástupce ředitele pro věci technické a pedagogické vede tým učitelů a zaměstnanců školy. Měl by také pomáhat s jejich profesním rozvojem a hodnocením.

    Toto jsou pouze některé z úkolů, které jsou součástí mé pracovní náplně zástupce ředitele pro věci technické a pedagogické. 

     

     

    Nápní ICT koordinátora je: 

    • metodicky pomáhat kolegům v integraci ICT do výuky většiny předmětů
    • doporučovat a koordinovat další ICT vzdělávání pedagogických pracovníků
    • koordinovat užití ICT ve vzdělávání
    • koordinovat nákupy a aktualizace software
    • zpracovávat a realizovat v souladu se školním vzdělávacím programem ICT plán školy
    • koordinovat provoz informačního systému školy

     

    Kontakt: 

    ulrich@zspohurecka.cz