• 2021/2022

    • Regionální kolo

        • Jan Tauber

        • postup
        • krajská soutěž · Regionální kolo · 2021/2022
        • Postupují do krajského kola
        • Jindřich Zoubek

        • postup
        • krajská soutěž · Regionální kolo · 2021/2022
        • Postupují do krajského kola
        • Viktor Vojvodík

        • postup
        • krajská soutěž · Regionální kolo · 2021/2022
        • Postupují do krajského kola
    • Krajské kolo

        • 6. místo
        • softball · Krajské kolo · 2021/2022
        • hráči
          Hájková Kristýna, Rottová Kateřina, Marková Nikola, Javůrková Natálie, Pudivítrová Nikola, Rosvaldová Nela, Dvořáková Kateřina, Rainke Natálie, Částková Evelína, Turek Lukáš, Adámek David, Majer Kryštof, Brabec David
        • Jan Musil

        • 10. místo z 35 (lepší jak 74,3%)
        • Logická olympiáda 2021 · Krajské kolo · 2021/2022
    • Okresní kolo

        • 4. místo
        • o Pohár primátora - fotbal · Okresní kolo · 2021/2022
        • základní skupina
          Pohůrecká - Kubatova 1:0 (0:0, 1:0)
          Pohůrecká - Bezdrevská 5:0 (3:0, 2:0) Tomáš 2x, Kollerová, Potůčková, Štěpáníková
          Pohůrecká - Dukelská 4:0 (2:0, 2:0) Gutwirthová, Potůčková, Rainke, Dědina

          semifinále
          Pohůrecká - O. Nedbala 0:1 (0:1, 0:0)

          o 3. místo
          Pohůrecká - Kubatova 0:3 (0:3, 0:0)

          hráči
          Barbora Šímová, Marika Kollerová, Nela Gutwirthová, Natálie Masopustová, Lucie Štěpáníková, Šárka Klímová, Jana Králová, Klára Potůčková, Tereza Strnadová
          Vítek Šnedorfer, Ondřej Tomáě, Maxim Podolka, Matěj Rainke, Jakub Dědina, Adam Suchan, Vilém Cába, Jan Stolička
        • 7. místo
        • o Pohár primátora - discgolf · Okresní kolo · 2021/2022
        • závodníci
          Anna Pěkná, Evelína Částková, Šárka Klímová, Marika Kollerová, Marek Ciml, Jakub Svoboda
        • 7. místo
        • o Pohár primátora - volejbal · Okresní kolo · 2021/2022
        • základní skupina
          Pohůrecká - O. Nedbala 0:2
          Pohůrecká - L. Kuby 1:1
          Pohůrecká - Kubatova 1:1

          o 7. místo
          Pohůrecká - Dukelská 2:0

          volejbalisté
          Šnedorfer Vítek, Tomáš Ondřej, Liebl Petr, Benda Marek, Podroužek Tadeáš, Tóth Dominik, Stehlík Jan
          Dvořáková Kateřina, Gutwirthová Nela, Klímová Sabina, Kindermannová Klára, Rysová Kateřina, Lautenbachová Laura, Sodomková Eliška
        • 4.místo (4.304 bodů)
        • Pohár rozhlasu - mladší žákyně · Okresní kolo · 2021/2022
        • závodníci
          Hečková Sára, Houšková Markéta, Jinderlová Lenka, Kopalová Natálie, Lattnerová Elizabeth, Nevoralová Sára, Sellnerová Terera, Štěpáíková Lucie, Zimmelová Tereza, Rysová Kristýna, Klímová Sabina, Harantová Věra
        • 8. místo (3.632 bodů)
        • Pohár rozhlasu - mladší žáci · Okresní kolo · 2021/2022
        • závodníci
          Bláha Tomáš, Fišer Adam, Klíma Kryštof, Klocok Adam, Kohout Matyáš, Petrů Antonín, Skopík Tadeáš, Vzrák Martin, Zeman Pavel, Stehlík Jan
        • vypadli jsme ve čtvrtfinále
        • Minifotbal - mladší žáci · Okresní kolo · 2021/2022
        • skupina
          Pohůrecká-Lišov 3:0
          Hluboká - Pohůrecká 2:0

          čtvrtfinále
          Pohůrecká - Máj I 0:4

          hráči
          Doseděl Jan, Peterka Šimon, Bystřický Matyáš, Bláha Tomáš, Terziev Petr, Hupka David, Kocmich Tomáš, Skopík Tadeáš, Skopík Tadeáš, Čížek David
        • 4. místo (4.461 bodů)
        • Pohár rozhlasu - starší žákyně · Okresní kolo · 2021/2022
        • závodnice:
          Klímová Šárka, Kollerová Marika, Králová Jana, Potůčková Klára, Rainke Klaudie, Javůrková Natálie, Hájková Kristýna
        • 5. místo (4.900 bodů)
        • Pohár rozhlasu - starší žáci · Okresní kolo · 2021/2022
        • závodníci:
          Benda Marek, Brabec David, Cába Vilém, Kindermann Marek, Matěj Kryštof, Rainke Matěj, Tomáš Ondřej, Turek Lukáš
        • Jiří Vacata

        • Nejlepší autor (střední školní věk)
        • O nejhezčí básničku · Okresní kolo · 2021/2022
        • Adam Šindelář

        • 12. místo
        • zeměpisná olympiáda · Okresní kolo · 2021/2022
        • kategorie A (6. ročníky), 31 účastníků
          12. místo: Adam Šindelář
          14. místo: Kateřina Kuželová
          24. místo: Jiří Geršl

          kategorie B (7. ročníky), 34 účastníků
          15. místo: Jakub Rameš
          23. místo: Martin Vrzák
          33. místo: Eliška Sodomková

          kategorie C (8.-9. ročníky), 37 účastníků
          16. místo: Václav Prokeš
          31. místo: Dominik Vondruška
          32. místo: Radim Štěpáník


        • 3. místo
        • Stolní tenis - kategorie mladší dívky 6.-7. třída · Okresní kolo · 2021/2022
        • Pohůrecká - Dubné 0:3
          GJVJ - Pohůrecká 3:0

          Tereza Sellnerová, Klaudie Sedlická, Anna Kubů
        • 1.místo
        • Stolní tenis - kategorie mladší žáci 6.-7. ročník · Okresní kolo · 2021/2022
        • Pohůrecká - GJVJ 4:1
          Pohůrecká - Dubné 4:2

          David Petík, Adam Fišer, Kryštof Klíma, Antonín Hrubý
        • 1.místo
        • o Pohár primátora - stolní tenis · Okresní kolo · 2021/2022
        • základní skupina
          Pohůrecká-Kubatova 4:0
          Pohůrecká-Máj I 4:0
          Pohůrecká-L.Kuby 4:3

          finále
          Pohůrecká-Dukelská 4:3

          hráči
          Petr Bonuš, Alice Tupá, Ondřej Tomáš, Dominik Vondruška
    • Školní kolo

        • Radim Štěpáník

        • 2. místo
        • Ekonomická olympiáda · Školní kolo · 2021/2022
        • Postupuje do finále.
    • 2020/2021

    • Celostátní kolo

        • Miroslav Verbitskiy, Matěj Kocourek, Michal Sládek, Daniel Brabec, Jan Stehlík, Matěj Kváč, Nela Nechanická, Eva Dvořáková, Karolína Prouzová, Anežka Maršálková

        • Cambridgeské zkoušky 2020 · Celostátní kolo · 2020/2021
        • V prosinci 2020 skládalo 10 žáků naší školy mezinárodní zkoušky z angličtiny. Všichni dosáhli výborných výsledků, sedm z nich bez ztráty jediného bodu. Všem žákům gratulujeme a v této nelehké době oceňujeme jejich výdrž a úsilí, které věnovali náročné přípravě.