• 2021/2022

• Postupuje do finále.
    • 2020/2021

• Celostátní kolo

• Miroslav Verbitskiy, Matěj Kocourek, Michal Sládek, Daniel Brabec, Jan Stehlík, Matěj Kváč, Nela Nechanická, Eva Dvořáková, Karolína Prouzová, Anežka Maršálková

• Cambridgeské zkoušky 2020 · Celostátní kolo · 2020/2021
        • V prosinci 2020 skládalo 10 žáků naší školy mezinárodní zkoušky z angličtiny. Všichni dosáhli výborných výsledků, sedm z nich bez ztráty jediného bodu. Všem žákům gratulujeme a v této nelehké době oceňujeme jejich výdrž a úsilí, které věnovali náročné přípravě.
    • Krajské kolo

• Marie Hošková

• výtvarná soutěž · Krajské kolo · 2020/2021
        • Les má pro život člověka i v současné době nezastupitelnou úlohu a jeho prostředí je nenapodobitelné. Pořadatelé soutěže si dovolují upozornit na význam lesa jako součásti našeho kraje a domova stovek druhů rostlin a živočichů, jako zdroje poučení a inspirace začínajících i pokročilých výtvarníků, fotografů, hudebníků, literátů a ostatních umělců.
        • Tomáš Zahradník

• 3. místo
        • výtvarná soutěž · Krajské kolo · 2020/2021
        • Anežka Maršálková

• vítězná práce
        • literární soutěže · Krajské kolo · 2020/2021
        • Milí účastníci soutěže "O nejhezčí jarní básničku",

děkuji Vám všem, že jste si našli čas a pokusili se vytvořit své jedinečné básnické dílko. Děkuji Vám za snahu, Vaše básničky byly milé, úsměvné, veselé i nedokonalé, ale to nevadí, měla jsem radost ze všech. Přišlo mi jich bez mála sto. Vybrat jen tři z každé kategorie bylo těžké. Básničky, které se nám líbily, budou vystavené v naší českobudějovické knihovně Na Sadech v dětském oddělení po znovu otevření knihovny.

Nejraději bych Vás odměnila všechny, ale není to možné, proto přijměte alespoň moji velikou pochvalu za Vaše snažení, jste všichni moc šikovní.
        • Lucie Friedecká

• vítězná práce
        • literární soutěž · Krajské kolo · 2020/2021
        • Dětem od 8 do 15 let byla určena literární soutěž s názvem Jihočeský úsměv, kterou již tradičně pořádala Jihočeská vědecká knihovna ve spolupráci s Jihočeským klubem Obce spisovatelů v září a říjnu 2020. Letošního 11. ročníku se zúčastnilo 93 soutěžících.
        • získaný stupeň 2
        • · Krajské kolo · 2020/2021
        • Naše škola se dlouhodobě věnuje vzdělávání v oblasti environmentální výchovy (EV) a výchovy k udržitelnému rozvoji (UR). Kromě zařazení témat EV a UR do běžné výuky se naši žáci účastní celé řady činností, které pořádá škola nebo využíváme aktivity, které nabízí různé organizace zabývající se EVVO. Součástí hodnocení byla také ekologizace provozu a oblast zdraví a životního stylu.
          Z důvodu, že EV a výchovu k UR považujeme na naši škole za klíčové téma ve vzdělávání, jsme se rozhodli pro účast v 1. ročníku soutěže o titul Škola udržitelného rozvoje v Jihočeském kraji. Máme radost ze získání tohoto ocenění za dlouhodobou práci nás všech, žáků, pedagogů i nepedagogických pracovníků.

Mgr. Lenka Ničková, koordinátor EVVO
        • softball · Krajské kolo · 2020/2021
          Pohůrecká - Trhové Sviny 2:20

sestava