Cambridgeské zkoušky

I v tomto školním roce se budou žáci na naší škole připravovat na mezinárodní zkoušky z anglického jazyka. Zkoušky provádí zkoušející z Velké Británie z University of Cambridge. Na zkoušku se žáci připraví v kurzu, který bude probíhat v březnu / dubnu 2019.

Cambridgeské zkoušky FLYERS / KET for schools / PET for schools

Zkouška STARTERS - pro žáky 4. ročníků

Zkoušku FLYERS (úroveň A2) nabízíme sedmákům, ale můžou ji skládat i šikovní šesťáci.

Zkoušku KET (úroveň A2, ale obtížnější než Flyers) nabízíme osmákům, ale můžou se na ně přihlásit i šikovní sedmáci.

Zkoušku PET (úroveň B1) nabízíme deváťákům, ale mohou ji skládat i zdatní osmáci. Tato zkouška je o něco málo obtížnější než současná státní maturita z AJ. Držitel certifikátu PET (nebo certifikátu vyšší úrovně) může od 2016 požádat o nahrazení jedné profilové zkoušky z maturity.
Pozn.: Mezinárodně uznávaný doklad o pokročilosti v AJ je pro zaměstnavatele FCE certifikát.

Pravděpodobný termín zkoušky: 16.5.2019 Flyers, Starters / 25.5. KET for schools a PET for schools

Přípravný kurz pro Starters bude probíhat v úterý od 13:00 do 13:45

Přípravný kurz pro Flyers bude probíhat ve čtvrtek od 13:00 do 13:45

Přípravný kurz pro KET for schools a PET for schools bude probíhat v úterý od 13:15 do 14:00

Cena: zkouška Starters, Flyers Kč 1600,- / KET for schools 2900,- / PET for schools 3000,-.
Platíte pouze cenu zkoušky. Peníze vybereme během února.

Dotazy (Flyers, KET, PET) u Mgr. Einramhofové: einramhofova@zspohurecka.cz , info: www.britskecentrum.cz

Dotazy (Starters) u Mgr. Tůmové: tumova@zspohurecka.cz

17. 1. 2019